Příslušenství

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Management

Počet LAN portů

Rychlost LAN max.

Značka

HP HPE 24-port SFP v2 zl Module

HP 24-port SFP v2 zl Module (J9537A) Ports: 24 open mini-GBIC (SFP) slots Physical characteristics: Dimensions: 10.3(d) x 8.13(w) x 1.75(h) in. (26.16 x 20.65 x 4.45 cm) Weight: 2.01 lb. (0.91 kg) …

 
J9537A.jpg
69 490 Kč 84 083 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE 24-port Gig-T v2 zl Module

HP 24-port Gig-T v2 zl Module (J9550A) Ports: 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Media Type: Auto-MDIX…

 
J9550A.jpg
65 099 Kč 78 770 Kč s DPH
Skladem 3 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP Aruba 5400R zl2 Management Module

J9827A Přehled - Management module pro použití s Aruba 5400R zl2 switch series - modul zajišťuje duální, redundantní nasazení (základní systém je dodáván s jedním modulem)

 
J9827A.png
48 099 Kč 58 200 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (J9151A) A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.…

 
J9151A.jpg
24 541 Kč 29 695 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module

HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module (JD368B) Ports: 2 SFP+ 10-GbE ports Compatible products: • HP 5500 HI Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch…

 
JD368B.jpg
19 831 Kč 23 996 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE A58x0AF 300W AC Power Supply

* Hmotnost a rozměry Hmotnost: 1,9 kg * Další charakteristiky Rozměry (š x h x v): 435.1 x 216.9 x 117.1 mm

 
JG900A#ABB.jpg
8 287 Kč 10 027 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable

* Vlastnosti Délka kabelu: 5m Konektor 1: SFP+ Konektor 2: SFP+ Typ pohlaví: Samec/samec Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X) Rychlost přenosu dat: 10000 Mbit/s Barva: černá Síťový standard:…

JG081C.jpg
5 791 Kč 7 007 Kč s DPH
Skladem 3 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (JD097C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500…

JD097C.jpg
5 349 Kč 6 472 Kč s DPH
Skladem 5 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP 5500 150WAC Power Rfrbd Supply

Před objednáním si vždy vyžádejte dostupnost (Pokud nejsou skladem u ATC). Podmínky na remarket trhu se mění velmi rychle. Pokud zboží není skladem, negarantujeme dostupnost ani cenu.

logo-HP-B.png
4 844 Kč 5 861 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable (J9285B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 7 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. …

J9285B.jpg
4 131 Kč 4 999 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500…

JD096C.jpg
3 920 Kč 4 743 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Cable (JD095C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP…

JD095C.jpg
3 702 Kč 4 479 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP PD-9001GR-AC 1p GE 802.3at Midspan

PD-9001GR-AC 30W 802.3at PoE+ 10/100/1000 Ethernet Indoor Rated Midspan Injector

logo-HP-B.png
2 589 Kč 3 133 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (J9281B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 1 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. …

J9281B.jpg
2 171 Kč 2 627 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás

HP X240 10G SFP+ 0.65m DAC Rfrbd Cable

ED O/N HP O/N ORDER ACK SHIP SHIPPED ARRIVED LO COMMENT (22.11.15) ======================================================================================== 2115041359…

JD095CR.jpg
1 458 Kč 1 764 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 23. 1. na pobočce, ve středu 24. 1. u Vás